Sizin için en doğalı
Yardım

Binox.com.tr üzerinden üye olmadan sipariş vermeniz mümkündür. Lakin, sayın Bingöllü Fatih ısrarla sizlere doğru kullanıcı bilgileri ile üye olup sipariş oluşturmanızı tavsiye etmektedir. Sipariş oluştururken yaşanacak herhangi bir sorunda kısa sürede sorununuzun çözümünde üye olmanız fayda sağlayacaktır.  Üye olmadan sipariş seçeneğini tercih eden kullanıcıları yaşanan herhangi bir sorunda maalesef tespit edilmekte zorlanıyoruz. Bu nedenle daha sağlıklı ve hızlı sipariş için muhakkak sitemize üye olunuz. Binox.com.tr üzerinde üyelik oluşturmak için hesap oluştur bölümüne giriniz. Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında kişisel verileriniz korunmaktadır.

Binox ürünlerini sipariş vermek için sitemize Üye olup, sipariş vermek istediğiniz ürünleri Sepete eklediktan sonra Ödemeye Geç linkine tıklayarak alışverişi tamamlayınız. Ödeme bölümünde yer alan İban numaramıza ödeme yaparken Ödeme açıklama kısmına Sipariş numaranızı eklemeyi asla ihmal etmeyiniz. Açıklama kısmı,  atm yada internet bankacılığı üzerinden yapacağınız ödeme sırasında karşınıza çıkacaktır. Bu kısıma sitemizin sipariş oluştururken size vermiş olduğu sipariş numarasını açıklama bölümüne  muhakkak ekleyiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu